top of page
Traktor-bez_strechy-0.jpg

DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

KOLEKCE HERNÍCH PRVKŮ PRO DĚTI

Kolekce herních prvků s tematikou dopravních prostředků vznikla jako oživení stávajícího portfolia produktů pro společnost DŘEVOARTIKL.

Tvarosloví je založeno na stabilizovaných modřínových profilech, používaných ve výrobě. Design vychází z archetypů jednotlivých dopravních prostředků jejichž dynamiku, hravost a nadsázku podtrhuje rozehranost linií a ploch.

Kolekce je určena pro děti od předškolního věku, v některých konfiguracích již od dvou let dítěte.
 

Masinka

MAŠINKA

Evergreen dopravních prostředků na hřištích po celém světě. Poskytuje úkryt před nepřízní počasí, prostor pro hry či krátkou přestávku nebo svačinku. Místo motoru jsme vytvořili průlez kabinou, jež poskytuje nový herní rozměr a interakci.
Letdalo-10.jpg
Pilot, pasažér nebo letuška? Nebo jen prolézačka? Na tomto letadle mohou děti pilovat stabilitu na kladině, pokukovat na sebe přes okýnka, nebo zažívat pocity akcelerace jako při startu.

LETADLO

AUTO

Volant a pedály jsou základ! Pocit z rychlosti se dostaví sám! A aby se do auta vešlo co nejvíce pasažérů, kufr i kapotu jsme otevřeli. Tak nasedat, jedeme! Ať to sviští.

TRAKTOR

Poznají v něm tátové starého majorka třicítku nebo spíš John Deera? Design traktůrku je založen na typických rysech obou ikon polního hospodářství.
Traktor-strecha-1.jpg
Traktor-bez_strechy-2_edited.jpg

LOĎ

Námořník, pirát nebo rybář? Tato loďka byla inspirována archetypem papírové skládačky.

HASIČI

Žebřík pro záchranu kočky děti asi nepoužijí, ale motoriku jim mohou rozvíjet stylizované hadice nebo otvor středovým panelem.
bottom of page